HUGİN VERİFONE VX675 ECR YENİ NESİL YAZARKASA POS

hugin-vx-675-mobil-sayfasi
Hugin

HUGİN FT-202 MASAÜSTÜ YENİ NESİL YAZARKASA

HUGIN FT-202
FT202
ft-202_Ozellikleri

HUGİN FP-300 YENİ NESİL YAZARKASA

FP-300

Hugin Hakkında

Hughome_huginin Kassaregister AB, 1928 yılında İsveç’te kurulmasıyla birlikte Avrupa’nın ilk yazarkasa üretici ünvanına sahip olmuştur ve son 100 yıl içersinde de en büyük ilk 3 pos ve yazarkasa üreticisi ünvanını korumuştur. Firmanın 1989 yılında faaliyet alanını değiştirmesiyle, tüm hakları Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. tarafından satın alınmıştır. İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimlerine ağırlık vermiştir.

2008 yılında nokta vuruşlu ve termal POS modelleri ile de daha profesyonel ürünleri sektörün hizmetine sunan Hugin,  özellikle son dönemde Pos sistemlere ağırlık vermektedir. Firmamız 2010-2011 yılları içerisinde de dünya pazarları için üretilmesi planlanan yeni modellerinin arge çalışmalarına yürütürken, sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine adapte ederek sürekli gelişmektedir.


Verifone Hakkında

VeriFoneGlobal bir şirket olan Verifone, California merkezli ve New York Borsası’na kote bir silikon vadisi şirketidir. 1981 yılında kurulan, dünya çapında 40 ülkede 5300 çalışanı ile finans ve perakende sektörüne hizmet veren, 110’dan fazla ülkede iş ortakları ile temsil edilen Verifone, %45 pazar payı ile dünya lideridir.
Verifone’un ana hedefi, ödeme sistemlerindeki hızlı değişimi yakalayabilecek, yatırımları koruyarak rekabet ederken hızlı ve hedefe dönük kararlar alınmasını sağlayacak en iyi çözümü sunmaktır.
Dünya çapında 25 milyon adet POS terminali hali hazırda kullanımda olan Verifone, yılda yaklaşık 75 milyon dolarlık AR-GE yatırımı yaparak müşterilerinin taleplerinden önce yeni teknolojileri hizmete sunma hedefi içerisindedir. Pazar lideri Verifone’un güçlü finansal yapısı, müşterilerine çözüm güvencesi sunmaktadır.
İşletmeler, Google Wallet (Google Cüzdan), NFC bazlı ödemeler konusunda da müşteri sadakatını güçlendirmek amacıyla Verifone’u tercih ediyor. Verifone ürünlerinin kullanıldığı web siteleri ve mobil uygulamalar ile birlikte, işlem sayısı 70 milyara ulaşıyor. Bu da yıllık 4 trilyon dolara denk düşen ekonomik büyüklük anlamına gelmektedir.
Elektronik ödeme sistemlerindeki küresel çözüm sağlayıcı Verifone, perakende sektörünü finans sektöründen sonra en önemli dikey pazarlardan biri olarak anons etmiş ve finans sektöründeki liderliğini perakende sektöründe de sürdürmeyi hedef olarak seçmiştir.
Verifone Türkiye Ofisi, SERMEA (Güney Doğu Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nin merkezi olduğundan, bölgenin AR-GE çalışmaları buradan yürütülmekte, en yeni teknolojiler buradan takip edilmektedir. Bölge merkezi olmamızın sizlere avantajı ise direkt Verifone ile irtibat halinde olmanız, dolayısı ile daha kısa sürede daha iyi hizmet alabilmenizdir.
Hugin Vx675-1
Hugin Vx675
Bayi yeni nesil kataloğu (Sincaplı)2_Sayfa_1
Bayi yeni nesil kataloğu (Sincaplı)2_Sayfa_2
Üst UA-63007503-1