Turkcell Uygulaması şimdi İngenico YazarkasaPOS’larda

İngenico’dan Turkcell’e Özel Yazarkasa’dan Online Satış Uygulaması

İngenico Yeni Nesil YazarkasaPOS cihazları şimdi Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell bayiilerinin hayatını kolaylaştırıyor. İngenico YazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Turkcell satış uygulaması ile Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell bayiileri artık İngenico YazarkasaPOS’lar üzerinden özel paket satışları, TL yükleme ve fatura ödemeleri işlemlerini anında yapabilecek.

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi İngenico Group, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yazılım AR-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İngenico şimdi de kontör satış uygulaması dahil birçok paket satışını içeren özel Turkcell uygulamasını iş ortağı İnterpay ile İngenico YazarkasaPOS cihazlarında çalışır hale getirerek, Turkcell İletişim merkezleri ve Turkcell bayiilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

İngenico yazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Turkcell satış uygulaması ile artık Turkcell bayiileri İngenico yazarkasaPOS’ları ile TL. yükleme, fatura ödemelerinin yanı sıra cepten internet, ses paketleri, Turkcell TV gibi çeşitli Turkcell paketlerinin satışlarını da yapabilecek. Böylece Turkcell bayiileri artık İngenico YazarkasaPOS’ları ile sadece KDV fişi vermek için değil, katma değerli servis satışı yapmak için de kullanabilecek. Turkcell Satış Uygulaması hem iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS, hem de iWE280 Seyyar yazarkasaPOS üzerinde çalışacak.

ingenico İş ortağı İnterpay ile birlikte Turkcell için özel olarak geliştirilen satış uygulaması kullanıcı dostu ekranları ve gerçek zamanlı online işlemleri ile Turkcell bayiileri ve iletişim merkezlerinin işlerini kolaylaştıracak ve verimlilik katacak.

İngenico YazarkasaPOS satın almak için firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Mevcut İngenico Yazarkasa’sına Turkcell uygulaması eklemek isteyen Turkcell bayiileri, bağlı bulundukları Turkcell Dağıtım Merkezi üzerinden başvuracaklardır. 

Üst UA-63007503-1